לאתר החניכים
מזמינים אותך לצאת לשליחות
קיץ 2019

החלו המיונים לקיץ 2020

ארגון  "הקיץ של החיים בע"מ" שולח מידי שנה מאות שליחים למחנות הקיץ בארה"ב, בשיתוף פעולה מלא עם אחד האירגונים הגדולים והחזקים בארה"ב New Jersey Y Camps השיכים ל- J.C.C בארה"ב. Jewish Community Center במטרה לחזק את הזיקה של הקהילה היהודית לישראל ולהדק את הקשר שלנו עם יהדות ארה"ב.

מי אנחנו

"הקיץ של החיים בע"מ" - מחנות קיץ לנוער בארה"ב

ארגון "הקיץ של החיים בע"מ" קיים מאז 1994. הארגון מוציא מדי שנה משלחת של מאות בני נוער למחנות קיץ של הקהילה היהודית, תוך דגש על האינטראקציה בין בני הנוער האמריקאים למשלחת הישראלית. בנוסף, מוציא הארגון משלחת של מדריכים, חלקם חניכים לשעבר במחנה, בנוסף למדריכים ישראלים הנבחרים במיונים קפדניים.

המחנות איתם עובד הארגון שייכים לקהילה היהודית כחלק מרשת ה- Jewish Community Center - אשר רואה את האירגון כאחד המאמצים העיקריים לקירוב הצעירים בקהילה אל הציונות וההווי הישראלי. בנוסף למשלחת הישראלית, צוות המחנות מורכב ממשלחת נוספות מקהילות יהודיות בעולם, ממדינות כמו אוסטרליה, אנגליה, דרום אפריקה, ניו-זילנד ועוד.

גם החניכים וגם המדריכים יוצרים חברויות וקשרים מיוחדים עם החניכים והמדריכים הישראלים, וחלקם אף חוזרים למחנה שנה אחרי שנה בשביל להיפגש עם עמיתיהם הישראלים. נוצר קשר חם ומיוחד בין הצעירים משלל התרבויות, קשר שמתחזק כל שנה בזכות ההווי המיוחד של המחנות.

לכניסה לאתר החניכים - "הקיץ של החיים" לחץ כאן

"הקיץ של החיים בע"מ" - הדרכה בארה"ב

כל שנה, במהלך החורף מגיעים מנהלי המחנות האמריקאים לישראל ובשילוב צוות האירגון מראיינים את המועמדים השונים להדרכה. דגש מיוחד ניתן לרמת האנגלית, כאשר המועמדים נדרשים להפגין שיחה שוטפת באנגלית. כמו כן, המשלחת מנסה לאתר מדריכים בעלי תחום התמחות ספציפי שאותו יוכלו להעביר לחניכים, בעיקר בתחומי הספורט (כולל ספורט אתגרי או ימי), אומנות ועוד. הגשת מועמדות נעשית על ידי רישום באתר זה. 

לטופס הגשת מועמדות לחץ כאן