לאתר החניכים
מזמינים אותך לצאת לשליחות
קיץ 2019
Camp Staff fun1 Camp Staff fun5 Camp Staff fun2 Camp Staff fun3 Camp Staff fun4 Camp Staff fun5 Camp Staff fun5
This is an example of a HTML caption with a link.

החלו המיונים לקיץ 2020

ארגון  "הקיץ של החיים בע"מ" שולח מידי שנה מאות שליחים למחנות הקיץ בארה"ב, בשיתוף פעולה מלא עם אחד האירגונים הגדולים והחזקים בארה"ב New Jersey Y Camps השיכים ל- J.C.C בארה"ב. Jewish Community Center במטרה לחזק את הזיקה של הקהילה היהודית לישראל ולהדק את הקשר שלנו עם יהדות ארה"ב.

תמונות משנים שעברו

"הקיץ של החיים בע"מ" - הדרכה בארה"ב

חטיבת המדריכים של "הקיץ של החיים בע"מ" אחראית על תהליך המיון ומלווה את המדריכים בכל תהליך הוויזה, כרטיסי הטיסה, ביטוח, סמינר הכשרה והכנה. תהליך המיון נמשך עד לרגע היציאה מהארץ כולל בזמן הסמינר. במהלך החורף, מגיעים מנהלי המחנות האמריקאים לישראל ובשילוב צוות האירגון מראיינים את המועמדים השונים להדרכה. דגש מיוחד ניתן לרמת השפה האנגלית, כאשר המועמדים נדרשים להפגין בה שיחה שוטפת. כמו כן, המשלחת מנסה לאתר מדריכים בעלי תחום התמחות ספציפי שאותו יוכלו להעביר לחניכים, בעיקר בתחומי הספורט (כולל ספורט אתגרי או ימי), אומנות ועוד. בנוסף למשלחת הישראלית, צוות המחנות מורכב ממשלחת נוספות מקהילות יהודיות בעולם, ממדינות כמו אוסטרליה, אנגליה, דרום אפריקה, ניו-זילנד ועוד. בפועל המחנה הוא המעסיק של המדריכים במהלך שליחותם.
הגשת מועמדות נעשית על ידי רישום באתר זה. לחץ כאן להגשת מועמדות

 

banner_wide_2

"הקיץ של החיים בע"מ" - מחנות קיץ לנוער בארה"ב

ארגון "הקיץ של החיים בע"מ" קיים מאז 1994. הארגון מוציא מדי שנה משלחת של מאות בני נוער למחנות קיץ של הקהילה היהודית, תוך דגש על האינטראקציה בין בני הנוער האמריקאים למשלחת הישראלית. בנוסף, מוציא הארגון משלחת של מדריכים, חלקם חניכים לשעבר במחנה בנוסף למדריכים ישראלים הנבחרים במיונים קפדניים. 

גם החניכים וגם המדריכים יוצרים חברויות וקשרים מיוחדים עם החניכים והמדריכים הישראלים, וחלקם אף חוזרים למחנה שנה אחרי שנה בשביל להיפגש עם עמיתיהם הישראלים. נוצר קשר חם ומיוחד בין הצעירים משלל התרבויות, קשר שמתחזק כל שנה בזכות ההווי המיוחד של המחנות.

 

banner_wide_1

לכניסה לאתר החניכים - "הקיץ של החיים" לחץ כאן